З’явилося відео, як автомобіль керівника «Укравтодору» наїхав на активістів

З’явилося відео, як автомобіль виконуючого обов’язки голови Державного агентства автомобільних доріг України Славоміра Новака мало не наїхав на двох активістів Молодіжного крила Радикальної партії, якій прийшли до нього на прийом.

Як відомо, сьогодні представники «молодіжки» РПЛ прийшли на прийом до керівництва «Укравтодору» Славоміра Новака і його заступника Олександра Харченка, щоби поговорити про проблеми корупції у відомстві.

Через деякий час після того, як охорона агентства відмовилася пропустити представників молоді РПЛ на прийом до Новака, він в оточенні двох охоронців вибіг із будівлі через чорний вхід, сів у автомобіль марки Mercedes і поїхав. При цьому авто чиновника проїхало у критично близькій відстані від двох активістів. Молодим людям дивом вдалося уникнути травм.

На місце інциденту активісти викликали поліцейських, яким передали відеозйомку, як авто Новака ледь не влаштувало ДТП.

Також активісти склали заяву про вчинення чиновником правопорушення.

Для складання протоколу, в тому числі фіксації дій охоронців «Укравтодору», поліцейські відмовилися проходити в будівлю держустанови. Не змолги до неї потрапити і активісти «молодіжки» РПЛ, речі яких залишилися за зачиненими дверима.

Після попереднього візиту «молодіжки» РПЛ до відомства на керівника організації Ігоря Бєлова завели кримінальну справу.
Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *